Hakkımızda

Türkiye’de araç kiralama sektöründe, kısa dönem günlü araç kiralama hizmetimizi verip, turizm ve ulaşım sektörüne Trabzon rent a car firması olarak katkı da bulunmak üzere kurulduğumuz zamandan bu yana kendimizi geliştirip, müşterilerimize en kaliteli ve konforlu hizmeti sağlamaktayız. Geniş araç filomuzla beraber sizlere sunmuş olduğumuz uygun kampanyalardan faydalandığınız zaman ki yüzünüzdeki o mutluluk bizi başka hiçbir şey bu kadar sevindirmemektedir. Her müşterimizin bizden aldıkları hizmetin sonrasında, olumlu dönüş yapmaları önem teşkil etmektedir. Sizlere verdiğimiz hizmetin gerçek anlamda yararlı olması, güvenilir bir yolculuk geçirmenizle beraber Trabzon’umuzu eğer tatil için seçtiyseniz, bu tatilden memnun kalmanız adına elimizden gelenin en iyisini yaparız.  Sadece araç kiralama olarak sizlere hizmet vermemekteyiz. Ayrıca Trabzon araç kiralama dışında tur programları da düzenleyerek, şehrimize gelen yabancı ve yerli turistlere en iyi tur rehberi hazırlamaktayız. Sizler için oluşturduğumuz o tur programlarını inceleyerek unutulmayacak bir Trabzon gezisine çıkabilirsiniz.

Farklı yerleri görmek, bugüne kadar doğanın bu güzel yüzüyle karşılaşmadıysanız eğer bizim sizlere göstereceklerimizle beraber, emin olun ki Trabzon’a aşık olup buradan hiç ama hiç gitmek istemeyeceksiniz. O dağların arasında yaşamak, temiz oksijeni almak, şehrin gürültüsünden uzaklaşmış olmanız size bambaşka bir hava katacaktır. Kaliteli bir hizmetten yararlanmak ve Trabzon’u en güzel haliyle görmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Trabzon oto kiralama olarak en iyi şoförlerimizle beraber yanlarında rehberlerimizde bulunmaktadır. eğer tur programlarımızdan birini seçerseniz rehberlerimizin daima yanınızda olacağını da unutmayın. Rehberli tur en iyisidir, çünkü sizlerin hayatınızda ilk defa gördüğü yerleri tarihi kalıntılarıyla sizlere anlatıp, en ayrıntısına kadar sizlere ileteceklerdir. Güzel bir gezi istiyorsanız firmamız tarafından en uygun fiyatlar ile size verilen programlardan yararlanmalısınız. Asla pişman olmayacağınız bir program hazırlayıp, Trabzon’un görülmeye değer olan yerlerini göstereceğiz. Tura katılmayan kişilere daha sonrasında gördüklerinizi anlattığınız da emin olun ki sizi fazlasıyla kıskanacaklar ve tur programına nereden katıldığınızı soracaklardır. Burada da bizi söylemeniz, ne kadar memnun kaldığınızı gösterecektir.