Araç Kiralama Trabzon

Posted on  in renty-demo

Araç Kiralama Trabzon olarak ekonomik, orta sınıf ya da üst sınıf araçlarımızı kaliteli bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca kullanma amacınıza yönelik, size en uygun aracı seçmenizde de yardımcı olmaktayız. Aracımızı uzun süreli ya da kısa süreli kiralamanız fark etmeksizin olası herhangi bir probleminizde her zaman yanınızdayız. İstediğiniz zaman 7/24 ulaşabileceğiniz destek hattımızla bir probleminiz olduğu zaman daima anında çözüm üretmekteyiz. Güvenli, kaliteli ve konforlu bir yolculuk için tercihinizi bizden yana yaptığınızda sizde farkı göreceksiniz.


Araçlarımızı kiralarken sürücülerimizin en az iki yıllık ehliyete sahip olmalarını talep etmekteyiz. Lüks olan ya da büyük olan araçlar için ise ehliyet kullanımının minimum üç yıl olması talep edilmektedir. Kiraladığınız aracı bir kişiden fazla kişi kullanabilmektedir. Ancak bu ikinci ya da ek sürücülerin kiralama öncesinde bildirilmesi gerekmektedir. Bu sayede sözleşmeye ikinci kişileri de eklemekteyiz. Bu sayede sürücüleri kasko sigortası kapsamına alarak olası sorunların oluşmasını engellemekteyiz. Ek sürücüler içinde diğer sürücü de belirlenen kurallar geçerli olmaktadır.

trabzon araç kiralama
trabzon araç kiralama

Trabzon oto kiralama olarak araç kiralama süremiz en az bir gün yani 24 saattir. İlaveten bir günden az yapılmış olan kiralamalarda bir gün olarak tarafımızca kabul edilmektedir. Araçlarımızda belirlediğimiz kilometre sınırı aracı kiralarken size belirtilmektedir. Kilometrenin aşılması durumunda aşım ücreti uygulanabilmektedir ya da aracı kiralarken kilometreyi sınırsız olarak belirleyebilmektesiniz. Ek olarak aracın yakıt seviyesinin dolu mu boş mu olduğu da tarafınızca belirlenerek aynı şekilde dolu ya da boş olarak teslim etmeniz beklenmektedir.
Araç Kiralama Trabzon olarak aracı kiralarken depozito ve kiralama ücreti talep etmekteyiz. Sözleşme dışında herhangi bir aksilik yaşanamaması durumunda aracı firmamız teslim alırken depozitonuzu da geri iade etmektedir. Kiralama ücretinizi kredi kartı, banka kartı ya da nakit olarak yapabilmektesiniz. Araç kiralama süresince gelen trafik cezaları, park cezaları, eksik yakıt, sigorta kapsamına girmeyen hasarlar oluşması ihtimaline karşın teminat alınmaktadır. Ancak bu durumlarla karşılaşılmazsa herhangi bir ücret alınmamaktadır. Araçlarımız tamamen firmamıza kaskoludur. Kontrata uygun bir şekilde araçlarımızı kullandığınız zaman sizin açınızdan hiçbir masraf ve sorun oluşmayacaktır.