Oto Kiralama Trabzon

Posted on  in renty-demo

Oto Kiralama Trabzon olarak araca ihtiyacınız olduğu zaman karşınıza çıkan ilk seçeneği değil, size uygun olan aracı bulmanız konusunda yardımcı olmaktayız. Araç kiralamaya karar verdiğiniz zaman karşınıza ilk çıkan seçeneği değil, değerlendirerek en uygun fiyatlı, sizin kullanım amacınıza uygun olan aracı bulmanız gerekmektedir ve doğru firmadan araç kiralaması yapmanız da ayrıca önemlidir. Araç kiralamanıza yönelik belirli kampanyalarımızdan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Eğer uzun vadede araç kiralama düşünüyorsanız çeşitli indirimler uygulanabilmektedir. 

Oto Kiralama Trabzon
Oto Kiralama Trabzon

Araç kiralama ile ilgili LFC, full paket ve mini hasar gibi tüm ayrıntılar hakkında sizi bilgilendirerek aynı zamanda araç kiralama süresince de her konuda size her an destek vererek yanınızda olmaktayız. Aracı kiraladığınız zaman istediğiniz yerden teslim alma seçeneğiniz olduğu gibi daha uygun fiyatlı araç kiralamak için firmamız ofisinden gelip almanız da tavsiye edilmektedir. Günlük kullanım bedeline eklenebilen ekstra hizmetler bulunmaktadır. Örnek verecek olursak ekstra navigasyon, bebek koltuğu ve benzeri hizmetlerimizde bulunmaktadır. Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken tüm unsurlar konusunda size yardımcı olmaktayız.
Oto Kiralama Trabzon firması olarak aracı kiralarken şunlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz; kullanım amacınıza bağlı olarak bagaj hacmi, iç genişlik, araç içi konfor, aracın yakıtının dizel ya da benzinli olması, bebek koltuğuna ihtiyacınız olup olmadığı, ekstra navigasyon ihtiyacı, aracı şehir içi asfalt yolda mı yoksa kırsalda mı kullanacağınız gibi konular önemlidir. Araçlarımızın bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Önceden hasarlı olan araçlarımız bulunmamaktadır. Firmamız sorumluluğunda araç kiraladığınız zaman olası bir sorunla karşılaşmanız durumunda 7 gün 24 saat size hizmet vermekteyiz.
Ek olarak Trabzon rent a car olarak bizden şahsınız adına kiraladığınız aracı sizin kullanmanız önemlidir. Eğer ek bir sürücü var ise onunda sözleşmeye eklenmesi gerekmektedir. İlaveten aracı belirlediğiniz şehir sınırlarında ve ülke sınırlarında kullanmanızda önem taşımaktadır. Başka bir kişinin kullanması durumunda sigortanın geçersiz olması ve hasar durumunda masrafları karşılamak gibi durumlar vardır. Bu sebeple bunlara dikkat etmeniz önemlidir. Kaliteli hizmet veren bir firma olarak sizi ilk etapta tüm sözleşme koşulları konusunda bilgilendirmekteyiz.