Trabzon araç kiralama firması

Posted on  in renty-demo
trabzon araç kiralama

Trabzon araç kiralama firması olarak size güvenli ve konforlu bir yolculuk sunmaktayız. Araçlarımızı havaalanından, otogardan, şehir içinden ve ofisimizden teslim alabilmektesiniz. İsterseniz aracın yakıt deposu dolu bir şekilde istediğiniz yere teslim alırken, boş bir şekilde alarak da yakıt miktarınızı kendiniz ayarlayabilmektesiniz. Eğer havaalanından ya da otogardan araç teslim almak istiyorsanız bize varış bilgilerinizi bildirmeniz gerekmektedir. Aracınız sizin varış saatinizde belirlenen yerden teslim edilir. Böylece sorunsuz ve rahat bir şekilde şehir içinde ya da şehir dışında istediğiniz gibi rahat seyahat edebilirsiniz.
Kiralamak istediğiniz aracı mutlaka belirlenen teslim yerinden almalı ve iade içinde belirlenen adresten teslim etmelisiniz. Aracı teslim alma ve iade esnasında en fazla bir saat ek olarak bekleme kabul edilmektedir. Firmamızdan ekstra bekleme talep etmeniz durumunda ekstra bekleme ücreti alınabilmektedir. Araçların geç iade edilmesi halinde ek ücret talep edilerek süre uzatılmaktadır. Araçlarda bulunan OGS ve HGS cihazlarını otomatik geçişlerde kullanabilmektesiniz. Bunun için alınan ücret araç iadesinde tahsil edilmektedir. Eğer kullanmadıysanız da firmamız bunun için bir ücret talep etmemektedir.
Size uygun olan ekonomik ya da lüks araçlarımızı Trabzon oto kiralama firması olarak sunarken güvenliğinizi garantiye alıyoruz. Araçlarımızın bakım ve kontrollerini düzenli olarak sağlamaktayız. Bu sayede hiçbir kaygınız olmadan yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Ülke içinde ya da şehir içinde kiraladığınız araçla seyahat edebilmek için bunu firmamıza bildirmeniz önemlidir. Kiralama sözleşmesi buna göre yapılmaktadır. Şehir içi için kiraladığınız araç ile şehir dışına çıkmanız durumunda araç takip sistemi ile haberdar olmakta ve size ulaşamamamız durumunda motor blokaj işlemi uygulamaktayız. Hiçbir sorun yaşamadan keyifli bir seyahat için bizi bilgilendirmeniz oldukça önemlidir.
Trabzon rent a car olarak kiralamak istediğiniz araçtan vazgeçmeniz durumunda ücret talep edilmemektedir. Ancak bunu kiralama tarihinizden minimum bir gün önce bildirmeniz gerekmektedir. Eğer iptal etme süresinden geç haber verirseniz bir günlük kiralama ücreti tarafımızca alınarak geri kalan ücretin iadesi yapılmaktadır. Kiralamak istediğiniz aracı erken kiralamanız durumunda uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. En kaliteli araç kiralama hizmetini sizlere vermekteyiz.